Život se Surface: podívejte se na všechna videa pohromadě

Příspěvek byl vytvořen pro server Techboard.cz

Surface od americké společnosti Microsoft má v Česku poněkud hořkou příchuť. Mnohokrát se na našich sociálních sítích o tomto tabletu diskutovalo. Obvykle si fanoušci stěžovali, že ačkoli by si zařízení koupili, je buď předražené, špatně dostupné nebo obojí.

Tip: Microsoft Surface 2 nabídne nastavitelný stojánek a procesory Haswell

Od Surface ve všech jeho variantách si technologický gigant sliboval mnohé, postupně však musel přiznat, že se aktivita tak úplně nepovedla. Microsoft se snažil (a stále snaží) dostat tablet k lidem různými způsoby, jednou ho zlevňoval, jindy zase “rozdával zadarmo“.

Logickou snahou je pak jeho propagace. Microsoft má dostatečné prostředky, aby si mohl dovolit pořádnou investici do komunikace svého výrobku. Každý – i ten kdo Microsoftu nefandí nebo nefandil – musí uznat, že společnost ušla za poslední léta v tomto směru dlouhou cestu. Už první video, které představovalo Surface zaujalo kde koho.  Další videa byla možná pro některé kontroverzní nebo přihlouplá, nicméně si získala online pozornost, splnila tak svůj účel. No a jindy šla společnost do přímého střetu, třeba jako tehdy, když ve spotu vyzvala konkurenční iPad.

Microsoft se ale také snaží ukázat jakou roli přístroj hraje v životě “obyčejných” lidí. Tedy spíše těch, kteří dělají něco zajímavého. Ačkoli některé spoty – především pak konkrétní záběry – připomínají styl Applu, tento druh propagace rozhodně není neefektivní.

Vy se nyní můžete podívat na všech šest videí z cyklu Life with Surface.

Share Button