Zaujalo v reklamě: The Getaway / DieHard Battery

Každý týden se ve světě objeví alespoň něco, na co lze koukat. V tuzemském prostředí je to o poznání horší, což je nepochybně škoda. Neustále čekám, kdy mne něco v české televizi zvedne z křesla, naposledy se to alespoň částečně podařilo s převzatým spotem na Jack Daniels. A to už je opravdu dost dávno.

the_gateway_diehard

Rozhodl jsem se proto, že zde občas upozorním na zajímavá videa, která mne zaujmou natolik, že se o ně budu chtít podělit. Pro inspiraci. Té prostě nikdy není dost. Jelikož by ale bylo hloupé vracet se hodně do minulosti, začnu rovnou s čerstvým kouskem.

The Gateway / DieHard Battery (Y&R)

 

Kdo by čekal, že se dá natočit něco opravdu zábavného a povedeného pro autobaterii. Jistě využití zombie tématiky je možná trošku prvoplánové, jednak jde o téma dlouhodobě oblíbené, navíc záběry se tak trošku přiživují na popularitě Walking Dead, nutno ale přiznat, že ve videu je i vhodná dávka vtipu. No vážně pánové, vy byste ji v tom nechali?

 

Chvílemi je exekuce na můj vkus možná trošku nedotažená, to vše se ale schová právě za přítomný humor. Celkově velmi zajímavá reklama, která od počátku měla potenciál být virální. Povedlo se – 1,3 milionu shlédnutí za deset dní.

Share Button